Ovaj proizvod možete platiti:
- kreditnim karticama
- gotovinom prilikom preuzimanja
- virmanski/općom uplatnicom
- internet bankarstvom
DINERS - jednokratno ili 2-6 rata.
MAESTRO - jednokratno ili na rate
MASTERCARD - jednokratno ili na rate
VISA PREMUIUM - jednokratno ili 2-6 rata.
VISA - jednokratno ili na rate
DISCOVERCARD - jednokratno
Besplatna dostava za narudžbe iznad 300,00 kn Rok isporuke 2-5 radnih dana
Kategorija: Anti-age njega lica protiv bora
OPIS PROIZVODA: Za sve tipove osjetljive kože.
- Napredni obnavljajući koncentrat za zrelu kožu i kožu u menopauzi.
- Bilo je potrebno 14 godina istraživanja i 13 patenata da Laboratoriji Vichy postignu konačnu formulu koja djeluje na znakove na koži u menopauzi.
- Nadahnuti povoljnim učinkom hormona na mladolikost kože odabrali su kompleks aktivnih sastojaka koji je toliko snažan da djeluje na markere mladolikosti pogođene menopauzom. Koža je vidljivo mlađa u svakom pogledu.
- Zahvaljujući dosad neviđenom Nadomjesnom kompleksu* koži je vraćena gustoća, osjećaj ugode, svježina, ten je zdravijeg sjaja i ujednačeniji, a konture lica preoblikovane. * Nadomjesni kozmetički kompleks.
- Kreator tkiva: Pro-Xylane
- Doziranje ove patentirane biomimetičke molekule povećano je na 3% što je 10 puta više no u prethodnim formulama. Njena snaga? Djeluje na sva 3 parametra mladolikosti kože: kolagene I i III kao izvor čvrstoće i gustoće; sintezu glikozaminoglikana (GAG); smanjenje mrlja putem djelovanja na fibroblaste. Koža je gušća na svim razinama, vraćaju joj se čvrstoća i punoća, bore su popunjene, a ten blistaviji i ujednačeniji.
- Sastojak koji preoblikuje površinu kože : Hepes
- Poznat je zbog svojeg učinka pilinga i djeluje na proteaze, enzime aktivne u procesu prirodnog ljuštenja kože.
- Normalizira eksfolijaciju i potiče staničnu obnovu te preoblikuje površinu kože (učinkovito se boreći protiv hrapavosti i naboranosti).
- Sastojak za punoću kože: glicerin
- Glicerin ima sposobnost zadržavanja vode u rožnatom sloju i tako jamči hidrataciju površinskih slojeva kože.
- Sastojak koji vraća lipide: Hédione
- Ovaj je sastojak derivat jasminične kiseline i povećava prirodnu tvorbu lipida (skvalena, triglicerida i voskova) prisutnih u sebumu kojih nedostaje u menopauzi. Zaglađuje kožu, vraća joj osjećaj ugode i elastičnost.
- Njegova je hipoalergena formula ispitana pod dermatološkim nadzorom. Formula je obogaćena termalnom vodom Vichy koja umiruje, jača i obnavlja kožu. Bez parabena.
NAČIN UPOTREBE: Jednoliko nanijeti ujutro na čistu kožu cijelog lica. Po želji može se nanositi 2 puta dnevno, ujutro i navečer prije dnevne ili noćne njege ili samostalno. kožu, vraća joj osjećaj ugode i elastičnost.
PAKIRANJE: 30 ml
Recenzije (1)